Znowu iPhone X. Tym razem okazuje się, że smartfon ten nie lubi zimna

Znowu iPhone X. Tym razem okazuje się, że smartfon ten nie lubi zimna

No to ma pecha, że wyszedł akurat teraz. Wielu użytkowników iPhone X zgłasza problemy z korzystaniem z ekranu dotykowego „dziesiątki” przy kontakcie z niską temperaturą. Zacytuję wpis jednego z użytkowników Reddita:

Zauważyłem, że ekran iPhone’a X bardzo szybko przestaje reagować, gdy tylko wyjdę na zewnątrz. Dosłownie 2 sekundy od wyjścia na zewnątrz, gdzie jest zimno, wyświetlacz przestaje być responsywny. Próbuję przesuwać treść stron internetowych, a ekran nawet nie rozpoznaje dotyku mojego palca. Nie da się tego nie zauważyć.

Sądząc z wpisow, człowiek ten nie jest jedynym z tym problemem. Czasem w przypadku wyżej opisanego problemu pomaga podobno zablokowanie i odblokowanie telefonu. Jak twierdzi Apple, winne jest oprogramowanie:

Zdajemy sobie sprawę z przypadków, w których iPhone X tymczasowo nie reaguje na dotyk po szybkiej zmianie temperatury otoczenia. Po kilku sekundach ekran powinien znów wykrywać dotyk. Problem ten zostanie rozwiązany w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania.

Coś ten iPhone X ma sporo problemów...


Wyszła kolejna łatka iOS 11

Samsung wypuści kolejnego midrangera - Samsung Galaxy A5 (2018)

comments powered by Disqus
Blog