Samsung nabijał się z Apple, teraz Motorola nabija się z Samsunga

Samsung nabijał się z Apple, teraz Motorola nabija się z Samsunga

Hej. Pamiętacie tą przezabawną reklamę Samsunga, w której żartuje on sobie z iPhonów i ich fanów? Jeśli wam się podobał to mam dla was dobrą nowinę - Motorola wydała właśnie swego rodzaju spinoff tamtej reklamy. Nazywa się ona ”Up-Upgrade to Motorola” (Ulepszenie Ulepszenia do Motoroli).

Fabuła? Prosta. Młody mężczyzna którego dobrze pamiętamy z reklamy Samsunga zdaje się wieść szczęśliwe i wygodne życie. Wraca on do domu, siada na kanapie i wyciąga telefon, przygotowując się do oglądania filmu. Wtedy na kanapie siada jego żona - dobry anioł mobilnej telekomunikacji - i wyciąga z opakowania nowy, świeży model Motoroli Moto Z2 Play. Zakłada ona na telefon Moto mod-projektor i po chwili widzimy duży, wysokiej jakości obraz projektowany na ścianę mieszkania. Około 6-calowy ekran Samsunga trzymanego przez mężczyznę może się schować.

Można się spierać o to, czyje telefony są lepsze, ale nie da się ukryć, że reklama ta jest po prostu zabawna. Osobiście mam nadzieję, że ten trend się utrzyma i jeszcze nie raz zobaczymy twórców smartfonów żartujących sobie z siebie nawzajem. Twoja kolej, Apple?


Bitcoin jest wart dziewięć tysięcy dolarów

Motorola wyda Moto X5

comments powered by Disqus
Blog