Uwaga, uwaga. Samsung w końcu pokazał swój składany telefon

Uwaga, uwaga. Samsung w końcu pokazał swój składany telefon

Samsung Electronics i Samsung Display pospołu stworzyli prototyp urządzenia, które może okazać się rewolucją na rynku sprzętu mobilnego. Samsung Infinity Flex jest tabletem, który można złożyć i używać jak telefon. Prezentacja była dosyć skromna - Samsung nie pokazał urządzenia na żywo, ograniczając się do filmu ze średniej jakości oświetleniem, prawdopodobnie w celu ukrycia wielu niedoróbek swojego składaka, jednak trudno się temu dziwić, w końcu to prototyp.

Samsung Infinity Flex w swojej „bazowej” formie jest tabletem o wyświetlaczu 7.3 cala, po złożeniu zaś zmienia się w gruby lecz funkcjonalny smartfon o nieprzybliżonej średnicy. Interesujący jest brak ramki w miejscu zgięcia urządzenia. Urządzenie to będzie w stanie wyświetlać trzy aplikacje jednocześnie. Systemem operacyjnym Infinity Flex będzie oczywiście Android. Niczego więcej na temat jego specyfikacji nie wiadomo.

Samsung Infinity Flex ma trafić do sprzedaży gdzieś w 2019 roku. Film na którym urządzenie jest zaprezentowane można obejrzeć tutaj.


Było miło ale się skończyło, czyli WhatsApp dostaje reklamy

Facebook Messenger da nam 10 minut na skasowanie wysłanej wiadomości

comments powered by Disqus
Blog