Simlock kodem z telefonów Samsung S20 Note20 S20+ Ultra ZFlip z sieci dostępnych w USA


Simlock kodem z telefonów Samsung S20 Note20 S20+ Ultra ZFlip z sieci dostępnych w USAUsługa ta pozwala na zdjęcie simlocka z telefonów Samsung. Obsługiwane są wszystkie najnowsze modele t.j.: S20, S20+, S20+ Ultra, S20 5G, S20+ 5G, S20+ Ultra 5G, S20 FE, ZFLIP dostępne w sieciach z USA.

Wpisane kody w żaden sposób nie ingerują w oprogramowanie telefonu. Dlatego usługa zdjęcia simlocka za pomocą kodu jest najbezpieczniejszą metodą.

UWAGA!!!

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że twój telefon prosi o kod odblokowujący. Jeśli otrzymasz kody, a twój telefon nie prosi o kod, zamówienie nie podlega zwrotowi.

IMEI zaczynające się na 99xxx nie są obsługiwane, proszę NIE zamawiać, ponieważ nie ma możliwości wpisania kodu.

Najnowsze modele Samsung z sieci Metro PCS USA i T-Mobile USA, wymagają aplikacji "Unlock Device". Takie telefony można odblokować tylko według ściśle określonych warunków przez sieć. Reklamacje nie są uwzględniane w przypadku zamówienia kodów do telefonu wymagającego odblokowania przez "Unlock Device".

Usługę na oficjalne odblokowanie poprzez App Unlock Device można zamówić przez poniższe linki:

Z sieci T-mobile
Odblokowanie poprzez aplikacje Unlock Device sieć T-mobile USA

z sieci Metro Pcs
Odblokowanie poprzez aplikacje Unlock Device sieć MetroPcs USA

2022-04-13 11:05:23 Julia

Simlock Samsung Galaxy Note 20 Ultra - I had a hard time switching phone companies. I thought my note 20 was nothing more than a $1200 poo a paperweight. It took just about 2 business days. I emailed to check on the progress and was happy to find the unlock code. It didn't work on the first try. I restarted and tried again, and was sssooo happy to see the words SIM UNLOCKED. I love giving credit when it's due. And I'll definitely use them again.

2021-05-10 08:01:02 Rajesh

Simlock Samsung Galaxy S10 - Fast efficient service recommended.