W sieci wypłynęły rendery Huawei Mate 10

W sieci wypłynęły rendery Huawei Mate 10

Przewodniczący Huawei twierdzi, że Mate 10 będzie największą konkurencją dla nadchodzącego iPhone 8. Czy okaże się to prawdą, czy nie, zobaczymy. Już w tej chwili możemy się jednak przekonać, czy telefon ten będzie równie ładny co iPhone.

Powyższe zdjęcie pochodzi z chińskiego serwisu Weibo. Jedną z jego głównych zalet ma być widoczna na zdjęciu bezramkowość. Sądząc z renderu, owszem, wyświetlacz Mate 10 będzie pokrywał cały przód telefonu. Pamiętajmy jednak, że przedpremierowe rendery często kłamią, czasem przez przypadek a czasem z powodu celowego zabiegu twórców. Tylna pokrywa urządzenia wygląda na zrobioną z tzw. szczotkowego aluminium; umieszczone są na niej zarówno główny aparat telefonu jak i czytnik linii papilarnych umieszczone w jednej pionowej linii.

Jak wspomniałem powyżej, renderom nie można ufać w stu procentach. Nawet jeśli telefon prezentuje się świetnie - a tak jest w tym przypadku - lepiej nie nastawiać się na tzw. pełen wypas i zachować trochę realizmu na datę premiery.


Wyciekł nowy wariant kolorystyczny Galaxy Note 8, Deep Sea Blue

Galaxy Note 8 otrzymał 179000 punktów na AnTuTu

comments powered by Disqus