Twitter może oficjalnie wesprzeć twitterstormy

Twitter może oficjalnie wesprzeć twitterstormy

Jeśli zainteresował cię ten news to prawdopodobnie wiesz, czym jest twitterstorm. Jeśli nie, oto wyjaśnienie. W założeniu Twitter istnieje po to, by pozwalać swoim użytkownikom na pisanie krótkich, 140-znakowych wiadomości. Przekaz ma być krótki i treściwy, pozwalając na szybką i jasną komunikację. Co jednak, gdy ktoś chce się rozpisać? Omija ograniczenie znaków w tweecie w prosty sposób, mianowicie pisząc pod nim drugiego, a w razie potrzeby trzeciego, czwartego i piątego tweeta. Stoi to w sprzeczności z głównym założeniem portalu, ale kto człowiekowi zabroni.

No dobrze, skoro wszyscy wiemy, co to Twitter i twitterstorm, pora na właściwy news. Jak donosi serwis The Next Web, w Twitterze na Androida ukryta jest funkcja, która pozwala na publikowanie ciągu tweetów bez potrzeby bawienia się w ręczne wstukiwanie jednej wiadomości po drugiej.

Twitter jeszcze nie skomentował oficjalnie tego przecieku. Osoby znające się na rzeczy lepiej ode mnie twierdzą, że oficjalny tweetstorm jest naturalnym rozwojem Twittera i prawdopodobnie zostanie wprowadzony do komunikatora po przejściu odpowiednich testów.


Prywatny profil dla „prawdziwych przyjaciół” na Facebooku

Złocony iPhone X dostępny w przedsprzedaży (za granicą). Kosztuje tyle, ile błyszczy

comments powered by Disqus