Przestańcie żydzić i kupujcie nowe ajfony, ale to już

Przestańcie żydzić i kupujcie nowe ajfony, ale to już

Tak przynajmniej uważa Tim Cook, szef Apple. Zdaniem imć pana Cooka, iPhone Xs wcale nie jest drogi, w związku z czym każdy powinien go mieć. Parę dni temu Cook wziął udział w odcinku programu Good Morning, America. Korzystając ze swoich pięciu minut na wizji, Tim z rozkoszą opowiadał, jak to ceny ajfonów są kompletnie umotywowane, gdyż:

„Ten telefon zastąpił twój aparat fotograficzny. Nie musisz mieć już osobnego. Zastąpił twój odtwarzacz muzyki. Zastąpił wszystkie te różne urządzenia.”.

Tak, panie Cook, zgadza się. Tak samo, jak robią to pięć i dziesięć razy tańsze smartfony już od dziesięciu lat z okładem. Cook twierdzi też, że większość ludzi kupuje swoje telefony w ramach umów z operatorem, rozbijając opłaty zań na miesiące i lata, przez co wychodzi na to, że „płacimy za nie tylko dolara dziennie”. W końcu spłacanie smartfonu przez dwa czy cztery lata to nic. Nie wiem jak wy, czytelnicy, ale ja słysząc coś takiego powiedziałbym tej osobie, żeby wsadziła głowę do sedesu i nakryła się deklem.

Na koniec prezent w postaci gifu z Cookiem tańczącym w pieniądzach: https://i.makeagif.com/media/4-23-2015/l85L4J.mp4


Śledzą cię, czyli polskie smartfony zainfekowane rządowym trojanem

Na Cinkciarz.pl zapłacimy za pomocą Apple Pay

comments powered by Disqus
Blog