Pracownicy Ubisoft, w tym dyrektorzy, oskarżeni o molestowanie seksualne

Pracownicy Ubisoft, w tym dyrektorzy, oskarżeni o molestowanie seksualne

W ciągu ostatnich dni w sieci znalazły się bardzo liczne oskarżenia rzucające cień na kulturę pracy u wydawcy gier wideo Ubisoft. Jeśli im wierzyć, część pracowników firmy dopuszcza się nagminnego i wysoce nagannego zachowania wobec swoich współpracowników. Firma obiecała w specjalnym oświadczeniu, że zajmie się tym problemem:

”Na początek wszczęliśmy serię dochodzeń w sprawie zarzutów; pomagają nam w nich wyspecjalizowani konsultanci zewnętrzni. Na podstawie uzyskanych wyników podejmiemy stosowne działania dyscyplinarne. Ponieważ dochodzenia te są w toku, nie możemy ich w tej chwili komentować. Przeprowadzamy też audyt naszych aktualnych polityk, procesów i systemów w celu zrozumienia, gdzie doszło do ich załamania; chcemy pokazać, że możemy lepiej zapobiegać, wykrywać i karać niewłaściwe zachowania.”

Na przymusowy urlop odesłano nieznaną liczbę pracowników Ubisoft, w tym dwóvh dyrektorów. Pojawiające się w sieci komentarze ich kolegów z pracy wskazują na to, że cała afera skończy się na niczym i że winni nie zostaną ukarani.


Honor 30 Lite 5G, znamy datę premiery i specyfikację

Udostępniono fragment specyfikacji Redmi Note 9 5G

comments powered by Disqus
Blog