Odblokowanie Nokia 5300 XpressMusic

Dla telefonu Nokia 5300 XpressMusic dostępne są do wyboru następujące opcje dla zdjęcia simlocka. Jeżeli nie wiesz z której opcji skorzystać, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Twojego telefonu.

Wybierz sieć


ODBLOKUJ Nokia 5300 XpressMusic

 

Jak wpisać kod do telefonu Nokia 5300 XpressMusic ?

Kod w postaci #pw+12345678901234+1# który otrzymamy do odblokowania telefonu wpisujemy w następujący sposób:

1. włącz telefon Nokia 5300 XpressMusic bez karty sim
2. wybierz znak # na klawiaturze
3. znaki p,w,+ uzyskasz wybierając kilkukrotnie znak *
4. ostatni znak # zatwierdza cały kod
5. pojawi się komunikat "Wyłączono ograniczenia karty SIM"

UWAGA!!
Masz tylko 3 próby na wpisanie kodu. Jeżeli po wpisaniu kodu pojawia się komunikat "Nie można cofnąć ograniczeń" to oznacza, że licznik jest zablokowany. W takim przypadku prosimy o kontakt.

Telefon Nokia 5300 XpressMusic ma tylko jeden poprawny kod simlocka. Wpisując kody z darmowych generatorów kodów możesz zablokować licznik prób. Każda Nokia 5300 XpressMusic ma określoną ilość prób na wpisanie kodu. Po zablokowaniu licznika prób można na trwałe utracić możliwość odblokowania telefonu nawet przy pomocy Nokia software.
Jeżeli Twoja Nokia 5300 XpressMusic ma simlocka ale nie wiesz w jakiej sieci. Możesz sprawdzić to na podstawie numeru IMEI.
Przejdź do zakładki sprawdzenie sieci oraz gwarancji dla Nokia 5300 XpressMusic, podaj numer IMEI telefonu, otrzymasz odczyt o gwarancji telefonu oraz sieć i kraj z jakiej pochodzi Twoja Nokia 5300 XpressMusic.