Odblokowanie Nokia 535

Dla telefonu Nokia 535 dostępne są do wyboru następujące opcje dla zdjęcia simlocka. Jeżeli nie wiesz z której opcji skorzystać, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Twojego telefonu.

Wybierz sieć


ODBLOKUJ Nokia 535

 

Co nasi klienci mówią o odblokowaniu

  • Przeslany kod zadzialal jednak instrukcja wpisania kodu byla niepoprawna. Nalezy wlaczyc telefon z karta sim, nastepnie wpisac kod PIN i naszym oczom ukaze sie ekran "wpisz kod odblokowywujacy". Nie trzeba przepisywac poczatku #pw+" i koncowego "+1#" a jedynie kod. Zostal on przyjety. Na wpisanie kodu mamy 10 prób a nie tylko 3.

    Józef - 2016-07-08 20:16:18

Jak wpisać kod do telefonu Nokia 535 ?

Kod w postaci #pw+12345678901234+1# który otrzymamy do odblokowania telefonu wpisujemy w następujący sposób:

1. włącz telefon Nokia 535 bez karty sim
2. wybierz znak # na klawiaturze
3. znaki p,w,+ uzyskasz wybierając kilkukrotnie znak *
4. ostatni znak # zatwierdza cały kod
5. pojawi się komunikat "Wyłączono ograniczenia karty SIM"

UWAGA!!
Masz tylko 3 próby na wpisanie kodu. Jeżeli po wpisaniu kodu pojawia się komunikat "Nie można cofnąć ograniczeń" to oznacza, że licznik jest zablokowany. W takim przypadku prosimy o kontakt.

Telefon Nokia 535 ma tylko jeden poprawny kod simlocka. Wpisując kody z darmowych generatorów kodów możesz zablokować licznik prób. Każda Nokia 535 ma określoną ilość prób na wpisanie kodu. Po zablokowaniu licznika prób można na trwałe utracić możliwość odblokowania telefonu nawet przy pomocy Nokia software.
Jeżeli Twoja Nokia 535 ma simlocka ale nie wiesz w jakiej sieci. Możesz sprawdzić to na podstawie numeru IMEI.
Przejdź do zakładki sprawdzenie sieci oraz gwarancji dla Nokia 535, podaj numer IMEI telefonu, otrzymasz odczyt o gwarancji telefonu oraz sieć i kraj z jakiej pochodzi Twoja Nokia 535.
Blog