Odblokowanie Nokia Lumia 530 Dual SIM

Dla telefonu Nokia Lumia 530 Dual SIM dostępne są do wyboru następujące opcje dla zdjęcia simlocka. Jeżeli nie wiesz z której opcji skorzystać, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Twojego telefonu.

Wybierz sieć


ODBLOKUJ Nokia Lumia 530 Dual SIM

 

Co nasi klienci mówią o odblokowaniu

  • 5 days, got code. Very good service All good

    Konrad - 2014-12-30 01:13:30

Jak wpisać kod do telefonu Nokia Lumia 530 Dual SIM ?

Aby wpisać kod simlock do telefonu Nokia Lumia 520 należy wykonać następujące czynności:
1. Włącz swój telefon Lumia 530 z nieobsługiwaną kartą SIM.
2. wpisz PIN karty SIM jeżeli go posiada.
3. Telefon poprosi o kod odblokowujący PIN simlock.
4. Wprowadź kod i zatwierdź.
5. Prośby o PIN simlock może pojawić się aż 10 razy, kod należy wpisywać aż pojawi się prośba o PUK ( nie mylić z PUK karty SIM )
6. wpisujemy kod otrzymany od Simlock24.pl
7. telefon jest już bez simlocka.

Telefon Nokia Lumia 530 Dual SIM ma tylko jeden poprawny kod simlocka. Wpisując kody z darmowych generatorów kodów możesz zablokować licznik prób. Każda Nokia Lumia 530 Dual SIM ma określoną ilość prób na wpisanie kodu. Po zablokowaniu licznika prób można na trwałe utracić możliwość odblokowania telefonu nawet przy pomocy Nokia software.
Jeżeli Twoja Nokia Lumia 530 Dual SIM ma simlocka ale nie wiesz w jakiej sieci. Możesz sprawdzić to na podstawie numeru IMEI.
Przejdź do zakładki sprawdzenie sieci oraz gwarancji dla Nokia Lumia 530 Dual SIM, podaj numer IMEI telefonu, otrzymasz odczyt o gwarancji telefonu oraz sieć i kraj z jakiej pochodzi Twoja Nokia Lumia 530 Dual SIM.
Blog