Trochę się to robi nudne - kolejna bolączka iPhone X, tym razem z dźwiękiem

Trochę się to robi nudne - kolejna bolączka iPhone X, tym razem z dźwiękiem

O iPhonie X da się powiedzieć wiele rzeczy i niestety nie wszystkie z nich są dobre. Od czasu swojej bardzo świeżej premiery telefon ten okazał się zbyt kruchy, jego ekran zaś zbyt podatny na niskie temperatury; do tego łatwo się wypala. Wad iPhonowi X nie brakuje... czemu nie dodać jeszcze jednej?

Rosnąca liczba posiadaczy iPhone X skarży się na problemy z głośnikami swoich telefonów. Podobno wygląda to tak, że przy ustawieniu głośności na 70% lub wyżej z głośników dobiegać zaczyna denerwujący trzask. Nie przeszkadza on za bardzo w prowadzeniu rozmowy - tak słyszałem - lecz jest dostatecznie irytujący by zniechęcić do np. słuchania muzyki lub oglądania filmu. Problem ten pojawia się przy każdej czynności związanej z wydawaniem przez telefon odgłosów. Hm.

Apple oficjalnie przyjął ten problem do wiadomości. Firma obiecuje darmową wymianę telefonu na nowy dla każdego, kto wykaże, że jej/jego telefon jest nim dotknięty. To miłe z ich strony (oraz zawarte w gwarancji), ale osobiście oczekiwałbym lepszego działania po telefonie za pięć tysięcy. Gdy wydaje się na coś tyle pieniędzy, oczekuje się, że to coś będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

A wy co o tym myślicie?


Samsung wydał listopadowy update zabezpieczeń dla Galaxy J1 (2016)

Galaxy A7 (2018) pojawił się na stronie internetowej Samsunga

comments powered by Disqus
Blog