Allegro uruchamia nowy serwis

Allegro uruchamia nowy serwis

Spółka poinformowała o uruchomieniu nowego serwisu ALLEGRO BIZNES dla klientów B2B.

"Każdego miesiąca co czwarta firma w Polsce robi zakupy na Allegro. Dzięki Allegro Biznes ich podróż konsumencka będzie teraz jeszcze lepsza. Możliwość samodzielnego i szybkiego wyboru produktów w połączeniu z bardzo bogatą ofertą w konkurencyjnych cenach oraz wygodnymi dostawami - elementy tak ważne w naszych codziennych, prywatnych zakupach - nie były do tej pory dostępne w przypadku zakupów firmowych. Ponieważ jednak klienci, poza życiem zawodowym, przyzwyczaili się do określonego standardu zakupów online, ta luka doprowadziła do szybkiego rozwoju funkcji i usług, takich jak Allegro Biznes, skierowanych do klientów B2B" - powiedziała Dagmara Brzezińska-Marcu,Commercial Category Management Director.

Oferta Allegro Biznes dostępna będzie tylko dla posiadaczy konta Firma. Dlatego w momencie uruchomienia serwisu, firmy sprzedające i kupujące na Allegro automatycznie otrzymają do niej dostęp.
Oferta będzie dostosowana do potrzeb wszystkich przedsiębiorców (artykuły papiernicze, sprzęt IT, artykuły kosmetyczne itd.).


Plotki na temat iPhone 13. Czytnik linii papilarnych w ekranie.

Wielki powrót marki Mortal Kombat. Już w kwietniu w kinach.

comments powered by Disqus