iPhone 13 jednak we wrześniu ?

Wszystko wskazuje na to, że premiera nowego iPhone 13 lub iPhone 12s nastąpi jednak we wrześniu, a nie jak można było usłyszeć z różnych źródeł, że dopiero pod koniec 2021r.

Wrześniowa premiera nowego iPhone oznaczałaby powrót Apple do tradycyjnego wydawania nowych smartfonów w tym właśnie miesiącu. Pandemia COVID-19 sprawiła, że w ubiegłym roku Apple wydało nowe modele dopiero w październiku i listopadzie, chociaż ich premiera była planowana na wrzesień. Dodatkowo przez długi okres czasu Apple borykało się z problemami z dostępnością smartfonów.

Najprawdopodobniej pojawią się nowe 3 lub 4 modele, czyli iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max. Do wyboru będzie kilka wersji kolorystycznych (więcej dla modeli 13 mini i 13). Pojawi się także wersja z 1 TB wbudowanej pamięci masowej.

Czy warto czekać na nowy model 13 ? Dla obecnych użytkowników iPhone 12 rewolucji nie będzie. W przypadku Apple iPhone 13 możemy spodziewać się udoskonalonej wersji iPhone 12. Progres ogranicza się coraz częściej do tego, że wszystko dzieje się szybciej i ma to miejsce m.in. dzięki łączności 5G oraz z wydajniejszym procesorem.


Od 1 Kwietnia InPost podnosi ceny

Zestaw AR APPLE dopiero w 2022 roku

comments powered by Disqus