Kolejny smartfon od firmy Gresso

Być może nie wiele osób kojarzy firmę Gresso, która zajmuje się produkcją niezwykle drogich limitowanych smartfonów które, jednak po za ceną i materiałem z jakiego są zrobione, nie prezentują się zbyt dobrze.

Ich najnowszy model o nazwie Gresso Radical Black Edition, prezentuje się imponująco, jednak nie przyciągnie do siebie zwykłych użytkowników.

Mówimy tu niestety o wysokiej cenie, która wynosi aż 2,500 dolarów, oraz o specyfikacji technicznej smartfona która prezentuje się bardzo słabo jak na dzisiejsze standardy.

Pomówmy jednak najpierw o tym skąd taka ogromna cena?

Ogromny koszt smartfona spowodowany jest tym, iż jest on zbudowany z różnych niezwykle drogich materiałów, takich jak: 18 karatowe złoto i tytan, oraz z faktu iż jest to produkt nie zwykle rzadki, ponieważ ukaże się zaledwie 100 sztuk tego modelu.
Jest t także smartfon robiony ręcznie z jak najmniejszym udziałem maszyn.

Przejdźmy teraz do wad telefonu.
Tak drogi telefon powinien oferować naprawdę mocna specyfikację techniczną, jednak tutaj jest ona tylko średnia.
Radical posiada cztero-rdzeniowy procesor i taktowaniu 1,2 GHz, 4,5 calowy wyświetlacz qHD, 8 Mpx kamerę, oraz 36 GB pamięci wewnętrznej.
System operacyjny na jakim działa smartfon to Android w wersji 4.1.2 Jelly Bean.

Dlatego każdy zwykły użytkownik, zainteresuje się ofertami firm Samsung, Sony czy innych o wiele tańszych urządzeń z lepszą specyfikacją techniczną.

Nasz serwis simlock24.pl, oferuje kody odblokowujące smartfony posiadające blokadę simlock. Dzięki specjalnym kodom, mogą się państwo cieszyć swobodą w wyborze dowolnego operatora, bez względu na to z jakiego kraju pochodzi smartfon i w jakiej sieci jest on zablokowany.


Wyciekły informacje dotyczące ZTE Nubia W5

Firma Microsoft z nowymi partnerami do produkcji smartfonów z Windows Phone

comments powered by Disqus