Firma Apple będzie streamować WWDC 2014

Już 2 czerwca odbędzie się jedna z największych imprez o tematyce smartfonów o nazwie WWDC 2014.

Firma Apple na swojej oficjalnie oznajmiła iż będzie transmitować całą imprezę, w tym celu dodano nową stronę która od 2 czerwca będzie przeznaczona wyłącznie do oglądania tej imprezy.

Aby móc skorzystać z takie rozwiązania należy posiadać urządzenie z systemem MAC, lub iOS, lub wyposażone w Safari i Apple TV.

Na czym jednak polega sama impreza?

Jest ona przeznaczona głównie dla wszystkich osób które, czekają na najnowsze nowinki związane z softwarem i deweloperami.
Firma Apple łamie jednak tą tradycje i prezentuje również swoje smartfony i tablety podczas tych imprez.

Ostatnio widzieliśmy Mac OS X Mavericks z systemem iOS 7 i nowego Mac Pro.
Tym razem prezentowane będą iOS 8, kolejna wersja OS X, a także nowe urządzenia Mac, lub co bardziej prawdopodobne aktualizacje do wszystkich aktualnych urządzeń MAC.
Niestety fani iPhonów będą rozczarowani ponieważ, wszelkie informacje o nowych smartfonach pojawią się dopiero w okolicach września.

Dla wszystkich osób nie posiadających urządzeń z systemem MAC, lub iOS, mamy ważną informację iż nasz serwis simlock24.pl, przedstawi wszelkie najważniejsze wydarzenia z tej imprezy, więc warto śledzić nasz serwis.

Jeżeli jesteście posiadaczami smartfonów, lub tabletów firmy Apple, zachęcamy również do skorzystania z oferty naszego serwisu na zdjęcie blokady simlock w waszych urządzeniach, aby można było ich używać w każdej preferowanej przez was sieci.


Iphone 6 z premierą już 19 września

Oppo N1 mini prezentuje się na nowych zdjęciach

comments powered by Disqus