OnePlus One z aktualizacją do CyanogenMod 11S

Nie dawno premiera smartfona OnePlus One, przysporzyła wielu klientom skok ciśnienia z powodu licznych błędów i nie doróbek jakie ukazały się podczas użytkowania telefonu. Te błędy jednak już nie długo znikną na zawsze dzięki nadchodzącej aktualizacji o nazwie CyanogenMod 11S.

Najważniejsze zmiany jakie wprowadzi update to: lepsza jakość dźwięku, problemy związane z ekranem wygaszania, lepsze nagrywanie w jakości 4K, nagrywanie dźwięku w jakości stereo, poprawiono problemy z podwójnym kliknięciem na ekranie, nowy ekran powitalny i poprawiona aplikacja latarki.

Aktualizacja oficjalnie jest już do pobrania, jednak należy pamiętać o tym iż pobranie i instalacja updatu, doprowadza do hard resetu całego urządzenia, tzn. przywraca ustawienia fabryczne i kasuje wszelkie dane osobiste. Dlatego przed dokonaniem aktualizacji warto skopiować niezbędne dane.

Jeżeli są państwo posiadaczami smartfonów posiadających simlocka, miło nam poinformować iż nasz serwis simlock24.pl, oferuje kody odblokowujące wasz telefon do działania w każdej sieci.


Asus Padfone X już niebawem w AT&T za 199 dolarów na kontrakcie.

HTC One mini 2 dostępny w sieci Phones4U

comments powered by Disqus