Odblokowanie Sony Xperia L3

Dla telefonu Sony Xperia L3 dostępne są do wyboru następujące opcje dla zdjęcia simlocka. Jeżeli nie wiesz z której opcji skorzystać, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Twojego telefonu.

Wybierz sieć


ODBLOKUJ Sony Xperia L3

 

Co nasi klienci mówią o odblokowaniu

  • Transakcja przebiegła pomyślnie, dobry kontakt z obsługa. Firma z sympatia podchodzi do klienta, z chęcią odpowiada na zadane pytania. Polecam

    Kamil - 2020-12-11 09:32:19

  • Troche długi czas oczekiwania, ale było warto. Kod który otrzymałam za połowe ceny którą wydała bym w jakimś salonie. To jest lepsze niż się spodziewałam. Dziękuję

    Katarzyna - 2019-10-11 08:35:56

  • Wszystko super Na początku niechętnie chciałam spróbować sama ściągnąć przez i internety, ale spróbowałam i nie żałuje :) czas oczekiwania to 5 dni, ale wszystko przebiegło sprawnie, super sprawa z powiadomieniami SMS :)

    Paulina - 2019-09-19 11:30:12

Jak wpisać kod do telefonu Sony Xperia L3 ?

Aby wpisać kod simlocka w telefonie SONY Xperia L3 wykonaj czynności z listy poniżej.

1. Włóż nieakceptowaną kartę SIM i włącz telefon.
2. Po odczekaniu kilku sekund pojawi się prośba o "KOD PIN ODBLOKOWUJĄCY SIEĆ".
3. Wpisz kod i zatwierdź.

UWAGA!!!
Kod odblokowujący simlocka w SONY Xperia L3 można wpisać tylko 5 razy. Upewnij się, że Twój licznik nie został zablokowany na stałe.

Jak sprawdzić licznik wpisywanych kodów ?

1. Włącz telefon SONY Xperia L3 z kartą SIM akceptowanego operatora.
2. Wpisz *#*#7378423#*#*
3. Wybierz Service info.
4. Wybierz SimLock.
5. Sprawdź przy którym napisie jest znak X, O lub kropka.
6. Jeżeli z lewej strony przy polu NETWORK, SUBSET lub SERVICE PROVIDER znajduje się X, O lub kropka, a z prawej strony jest liczba inna niż zero można odblokować kodem.
7. Jeżeli z prawej strony pola NETWORK, SUBSET lub SERVICE PROVIDER jest zero odblokowanie kodem jest NIE możliwe. Licznik jest zablokowany.

SONY Xperia L3 licznik błędnie wpisanych kodów

Druga metoda na sprawdzenie licznika prób
1. Włącz telefon z kartą SIM akceptowanego operatora.
2. Zablokuj ekran tak, aby na nim była prośba o wykonaniu ruchu odblokowania.
3. Wciśnij sekwencje: Menu, Back, Back, Menu,Back,Menu, Menu, Back (w modelach mini przycisk menu może być oznaczony pojedynczym większym kwadratem).
4. Wybierz Service info.
5. Wybierz SimLock.
6. Sprawdź przy którym napisie jest znak X, O lub kropka.
7. Jeżeli z lewej strony przy polu NETWORK, SUBSET lub SERVICE PROVIDER znajduje się X, O lub kropka, a z prawej strony jest liczba inna niż zero można odblokować kodem.
8. Jeżeli z prawej strony pola NETWORK, SUBSET lub SERVICE PROVIDER jest zero odblokowanie kodem jest NIE możliwe. Licznik jest zablokowany.

Kod pin karty sim odblokowujący sieć lub sim pin do odblokowania sieci jest to kod który usuwa blokadę simlock zakładaną przez operatorów. Komunikaty pojawią się na wyświetlaczy Twojego Sony Xperia L3 po włożeniu do niego karty sim innego operatora.
Telefon Sony Xperia L3 posiada licznik wpisywanych kodów SIM-Lock, zazwyczaj jest to 5 prób. Jeżeli w Twoim telefonie Sony Xperia L3 zostały 5 razy wpisane błędne kody, licznik zostanie zablokowany, odblokowanie kodem NIE jest możliwe. Uwaga !! Telefon Sony Xperia L3 z zablokowanym licznikiem (ilość prób 0) będzie zawsze wyświetlał prośbę o wpisaniu kodu simlock (PIN sieci). Wpisanie poprawnego kodu nie odblokuje telefonu. Reset licznika może wykonać autoryzowany serwis Sony.

Komentarze

2020-12-11 09:32:19 Kamil

Transakcja przebiegła pomyślnie, dobry kontakt z obsługa. Firma z sympatia podchodzi do klienta, z chęcią odpowiada na zadane pytania. Polecam

2019-11-18 11:21:58 Raymond

Thank you for a great service, I got my code in very good time and it worked perfectly. The price for your service is a excellent and I would have no problem in telling friends and family about your service. Thanks again. Raymond

2019-10-31 21:43:26 Ahmed

Nice quickly completed my sony experia l3 nice worked for me thank you gays , Goo forward

2019-10-11 15:02:59 Gerard

Great service, worked with no issues. Thanks

2019-10-11 08:35:56 Katarzyna

Troche długi czas oczekiwania, ale było warto. Kod który otrzymałam za połowe ceny którą wydała bym w jakimś salonie. To jest lepsze niż się spodziewałam. Dziękuję

2019-09-19 11:30:12 Paulina

Wszystko super Na początku niechętnie chciałam spróbować sama ściągnąć przez i internety, ale spróbowałam i nie żałuje :) czas oczekiwania to 5 dni, ale wszystko przebiegło sprawnie, super sprawa z powiadomieniami SMS :)

2019-09-16 18:50:55 Magadiel

It worked smoothly